sms ringtone
  • da li se mogu dodat ringtone-ovi za poruke? i kako? znam za ringtone za poziv napravit al za poruke ne.. pa ako ima netko tko zna nek pojasni :)

• 15 Komentara sorted by
  • http://www.mackorisnik.com/forum/discussion/4705/tutorial-kako-promjeniti-sms-sounds-i-alerts-iphone

ovo je bio PREKRASAN tutorial od Peje, ali... Star je dosta, dali se može isto raditi na os4 i iPhonu 4, ne znam, ali mislim da bi radilo sve normalno! ;)

PEJO? :D

• Na novoj beti iOS 4.2 za iPhone 4 (i samo za njega?!) ima dosta novih zvukova za poruke:

 iMac | iPad | iPhone
  • rene3 said: PEJO?

Hvala. :D

Da to je bio (i još uvijek je) tutorial za sms, ali samo za JB iPhonove. Nažalost servera na kojemu su bile slike više nema (nemam tu domenu), pa slika nisu vidljive, ali i dalje se može skužiti i pratiti korake samo s textom.

Sada nemam vremena, no kada stignem, malo ću poraditi na tim tutorialima i možda ubaciti koji novi... ;)

• Stvarno ima dobrih zvukova za sms u novoj beti, bilo mi se uzasno tesko odlucit koji da stavim :) Samo sam lijen probat jel se moze stavit vlastiti...

SMRT VANILIJI, SLOBODA FORUMASIMA!
  • pokušavam se sjetiti kako se zove onaj program koji radi ring tonove. znam da je bilo govora o njemu, čak mislim da ga negdje imam na kompu ali ne bih se sjetila imena... zna itko?

• SMRT VANILIJI, SLOBODA FORUMASIMA!
  • GarageBand?

• bravo @ficho, našla ga i sama u međuvremenu. probat ću i ovaj što je @dembow napisao

edit: nije itoner nego iringer :)

Post edited by dubazg at 2010-10-14 12:17:22
  • iToner je samo za ringtone, ne možeš staviti sms ringtone preko njega. SMS ringtone (koliko ja znam) je samo na JB telefon + Cyberduck

• pa i trebam za ringtone :) upala sam u temu kad se već o tonovima priča :)

• aha. Ja koristim iToner i toplo preporučam. Malo je skup za aplikaciju ove vrste (15$) ali je stvarno najbolji za iPhone ringtonove.

• Kad se već priča o ringtonovima, mogao bi svatko napisati koja melodija/pjesma mu je postavljena za ringtone.

Dottore said: Na novoj beti iOS 4.2 za iPhone 4 (i samo za njega?!) ima dosta novih zvukova za poruke:

Predobro. Ne mogu dočekat 4.2.

Post edited by TCvetkovic at 2010-10-14 12:43:26
  • Sad sam probao stavit custom sms ringtone na 4.2 preko iTunesa 10.1 i ne ide (bar za sad). Probao sam i dugacki (30s) i kratki (4s) i igrao se s ekstenzijama, al nece.

SMRT VANILIJI, SLOBODA FORUMASIMA!
  • Kad se vec prica o ringtonovima, da li je moguce za svaki broj (kontakt) staviti drugaciji sms ton? Ili mozda postoji nesto na Cydia-i?

• TCvetkovic said: Kad se već priča o ringtonovima, mogao bi svatko napisati koja melodija/pjesma mu je postavljena za ringtone.

Baš je bio @kinsif komentirao da sam lud što sam dao 15$ za program za ringtonese, ali pošto sam osoba koja zvonjava i pjesma brzo dosadi, imao sam oko 100-njak ringtonesa gore i često mijenjao, pa ja bi mogao teško odgovoriti na tvoje pitanje :))

Ali trenutno sada koristim iz horror filma "One missed call".

Ringtone sam po sebi nije nešto, ali onaj tko je gledao film, zna koliko ovaj ringtone može uplašiti u mrtvoj tišini, pogotovo onog tko u mraku kraj mene čeka tramvaj, a ide doma od frenda kod kojeg su upravo gledali taj film... :D :D :D

Pokreni novu diskusiju

Pozdrav korisniče,

Za pun pristup forumu odaberi jedno od ova dva dugmeta:

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Top Posters

MacKorisnici (6912)

• Typo_PoLice
  • prcela
  • imaticx
  • zeljkofilipin
  • markoni
  • ivek17
  • mican
  • BAXA
  • TataSinke
  • mačak