IPHONE 3GS SOFTWARE UPLOAD PITANJE
  • Bok svima...novi sam u svijetu iphonea, i imam tisucu pitanja koja se vjerovatno mogu svesti u jedan kratak odgovor, zato i otvaram novu temu...

vlasnik sam iphonea 3gs white 16gb, sa 3.1.3 7E18 software-om, MODEM FIRMWARE:05.12.01, kupljen je u t-comu prije 1g, ja sam drugi vlasnik, do sada nije JB ili slicno...ja sam ga sada JB,i sve je za 5 ali ja bih update-o software na 4.1...problem je sto najvjerovatnije nemam nijedan shsh spremljen...

e sada me zanima, sto bih sve trebao napraviti da mogu eventualno vratiti sa 4.1 na 3.1.3 i sto bih sve treabo napraviti kad update-am na 4.1 (izmedju ostalog jel treba onaj shsh rijesiti)?unlock mi nije bitan, jer sam na t-comu... i update-ti ce mi se i baseband, sto bi znacilo sto?

zbunjen sam malo :D

• 1 Komentar sorted by
  • ako nemaš spremljen shsh za 3.1.3 onda se ne možeš vratit na 3.1.3 ako ga update-aš na 4.1, pošto ti nije bitan unlock možeš slobodno ić na 4.1 i jailbreakat ga sa http://www.greenpois0n.com/

baseband ti je bitan za unlock, a to tebi očito ne triba pa se nemoj zamarat sa tim..

iPhone 4 iOS 4.3
  • Probao sam jb-ti medjutim izbaci mi error jilbreak feild :( Sta da radim? Mislim nisam nista zeznuo ali treba mu jb hitno jer sutra trebam navigaciju a ne mogu igo staviti bez jb-a

Pokreni novu diskusiju

Pozdrav korisniče,

Za pun pristup forumu odaberi jedno od ova dva dugmeta:

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Top Posters

MacKorisnici (6953)

• LC120black
  • MBSxDesign
  • ivaninho
  • kizo1712
  • bignjato
  • Servis
  • Typo_PoLice
  • tonixxx16
  • zac189
  • Shinobi