Molim pomoc
  • Evo ovako,prije par dana kupio sam iphone 3G sa firmwarom 4.2.1..baseband je 05.15.04 Mobitel kako kaze prodavac nikad nije bio jailbrejkan..Mene sada zanima dali ja mogu downgrejdati na 3.1.3 zato sto sam cuo da je to najbrzi firmware i kako?Ako ne da li onda mogu jailbrejkati i otkljucati ovaj firmware?Da li ce raditi aplikacije na 3.1.3 jer mi je netko rekao da se nece moci instalirati na 3.1.3?Da li ima razlike u trajanju baterije na ovim firmwarima?

Nemojte mi zamjeriti na neznanju...

Post edited by Dottore at 2011-03-02 09:48:17
  • 6 Komentara sorted by
  • kolko je meni poznato nemozes ni otkljucati ni vratiti na 3.1.3

• http://www.addictivetips.com/mobile/downgrade-ios-4-1-to-3-1-3-without-shsh-blobs-iphone-3g-3gs/

Probaj ovim postupkom,aj nis ti ne jamcim,zato kaj nemam priliku to isprobat.

www.isvijet.com.hr -> Najnovije vijesti iz Apple svijeta
  • http://lifehacker.com/#!5572003/how-to-downgrade-your-iphone-3g[s]-from-ios-4-to-ios-313

isprobano radi. EDIT: jailbreak mozes sa 3.1.2 ipsw-om(redsn0w 0.9.4). Unlock nisam siguran, ali ako je na 05.15.04 onda mislim da mozes sa ultrasn0w... guglaj pa provjeri

Post edited by luciferred at 2011-02-28 10:15:40
    MacBook | iPod | iPhone 3G 16 gb | iPhone 4 16 gb | iPad 2 32 gb + 3G | Apple TV2 |
  • Hvala svima na pomoci..budem isprobao!

Post edited by NemamPojma at 2011-03-01 15:50:54
  • evo uspio sam downgrejdati na 3.1.3

sad moje pitanje glasi kako da ga jailbrejkam i unlockam te s pomocu kojih programa?..sam da napomenem da imam baseband 05.15.04 i koliko ce baterija trajati nakon jailbrejka?

• Jailbreakat ga mozes sa blackra1nom,a baterija ti nebi trebala na to utjecat,kod unlocka ti je malo veci zajeb zato kaj Baseband moras updateat na 6.15.00 (Ipadov baseband) i neces vise u mogucnosti downgradeati BB na nizu verziju,osim toga javljaju se problemi sa GPS-om dok imas 6.15.00 BB,zato ako mozes u svakom slucaju izbjegni to.

www.isvijet.com.hr -> Najnovije vijesti iz Apple svijeta
Pokreni novu diskusiju

Pozdrav korisniče,

Za pun pristup forumu odaberi jedno od ova dva dugmeta:

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Top Posters

MacKorisnici (6911)

• Ozi50
  • Shinobi
  • AgdaM
  • Andy_Boy
  • matic_2.4
  • MBSxDesign
  • micho0305
  • mackkris
  • Igor_martic
  • maxt