Apple garancija preko Apple-a
  • Dobar dan,

garancija mi vrijedi još oko pola god. i kupljen je vani (tvornički otključan), nemam račun, već samo što mi piše online preko Apple-a (kada se upiše serijski broj). Zanima me gdje se može u HRV ostvariti garanciju?!

• 5 Komentara sorted by
  • Ja mislim da ako se radi o iPhoneu onda nigdje.. Ali pričekaj ostale forumaše, možda netko zna više..

MacBook Air 13"
    iPod shuffle 2GB Blue
    Samsung Galaxy S4 White
  • ne, ne... pomocu serijskog broja se moze, tako mi je receno... samo pitam u hrv dali se moze?! ili se mora ici u ljubljanu? nekako sam i to cuo, ali nisam siguran...

• Da, i mislio sam na Hrvatsku.. Ako je mobitel kupljen vani, mislim da ti garancija u Hrvatskoj ne vrijedi.. Čuo sam da i ostali Apple proizvodi ne ostavaruju garanciju u Hrvatskoj ukoliko na njih nije placen PDV pri uvozu. Neka me ispravi netko ako griješim..

MacBook Air 13"
    iPod shuffle 2GB Blue
    Samsung Galaxy S4 White
  • Inače Apple garancija bi trebala vrijediti svugdje u svijetu bez obzira. Ali kod nas se ne bi čudi da te odbiju. Raspitaj se po službenim servisima pa vidi. Nažalost ti servisi kod nas su li la poslovanje.

 iPhone 4  iPhone 4S  iPhone 5  iPad 2  iPad mini  MacBook Pro with Retina display
  • Worldwide warranty vridi za sve Apple proizvode osim iPhonea i iPada.

VAŽNA OGRANIČENJA ZA SERVIS iPHONE-a I iPAD-a Apple može ograničiti jamstveni servis za iPhone i iPad na zemlju u kojoj je Apple ili njegov Ovlašteni Distributer izvorno prodao Apple Proizvod.

http://www.apple.com/legal/warranty/

MacBook Pro 8.1
    The new iPad Wi-Fi 16GB
    iPhone 3Gs
    iPhone 4s
Pokreni novu diskusiju

Pozdrav korisniče,

Za pun pristup forumu odaberi jedno od ova dva dugmeta:

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Top Posters

MacKorisnici (6941)

• Shrek
  • Tunte
  • sina
  • SvenJTD
  • grgamajstor
  • kriksy
  • dragonflyqueen
  • DCH
  • ilovric
  • IIvor